Виробництво котлів в Полтаві

Наша фірма здійснює виробництво котлів Полтава опалення фірми «Brick» та надає дані прилади до реалізації жителям Полтави. Наші пропозиції рентабельні, так як ціни ми завжди утримуємо на конкурентній позиції. Купуючи виготовлені нашими фахівцями котли українського виробництва, ви помітно збережете особисті кошти, так як ціни на твердопаливні ресурси різноманітні: ціни залежать від видів палива і його сортів, число яких вражає широким розмаїттям. Наше виробництво котлів в Полтаві ґрунтується на використанні інноваційного обладнання та сучасних технологій, тому опалювальні котли «Brick» славляться надійністю і якістю.

Котли «Брік»: типи палива

Нинішній ринок, завдяки використовуваної останнім часом раціональності та безвідходності виробництва, надає наступні модифікації палива (котли Брік Полтава працюють з будь-якою їх формою):

 • дрова в будь варіації, включаючи сирі;
 • гілки і деревні обрізки, тріска;
 • стружка і тирса (сирі в тому числі);
 • брикети і пелети;
 • лушпиння соняшника (лузга та гранули);
 • солома та сіно (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви зацікавитесь оглядом цін, сформованих на основі пропозицій онлайн-магазинів і регіональних ринків (свої умови при цьому задають і виробники котлів), то помітите, що типи паливних ресурсів по даному параметру розрізняються. Ось деякі приклади: ціна колотих дров (береза, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. За кубометр соснових і ялинових дров – від 1900 до 2100 гривень, пелет світлих – від 2800 до 3100 гривень, паливних гранул темних – від 2600 до 2750 грн., тирси – від 50 до 120 гривень, паливної тріски – від 300 до 650 грн. (станом на червень 2017 р.).

До початку сезону опалення ціни, як правило, збільшуються на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких виникає потреба в придбанні опалювального агрегату, прагнуть купити котел від виробника Полтава, так як відсутність посередників при продажу помітно знижує ціни на вироби.

Чому ми радимо купувати котли Brick українського виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів в Полтаві, наше підприємство не використовує в процесі їх реалізації послуги брокера, тому ми висуваємо найкращі цінові пропозиції, при тому на оптові поставки є додаткові знижки. Крім того, ми тішимо потенційних покупців такими приємними бонусами:

 • Котли Brick демонструють максимум працездатності при роботі не тільки з сухими видами палива, але також з сирими (прийнятна вологість – до 70%) його аналогами.
 • На кожен котел фірма надає абсолютну гарантію.
 • Покупець отримує точну та повну інформацію про будь-яку представлену в каталозі модифікацію.
 • Ми надаємо можливість випробувати роботу вибраного пристрою на наявному в покупця паливі.
 • Наші кваліфіковані консультанти допоможуть вам вибрати ідеально відповідаючу параметрам вашого приміщення модель опалювального котла.
 • Здійснюючи виробництво твердопаливних котлів Полтава, ми показуємо замовнику реальну роботу котла в активній експлуатації (для цього ви повинні тільки лише повідомити про дату вашого приїзду): приєднаний до котла вимірювальний прилад фіксує та показує величину потужності та кількість отриманих гігакалорій.

Підбираючи опалювальний пристрій, звертайте увагу на марку металу, товщину сталі, розміри котла, потужність, а також надійність супутнього обладнання – на цих параметрах ґрунтується вартість.